Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'zexit_init' not found or invalid function name in /home/habercevreci/domains/cevrecihaber.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ DEVAM EDİYOR - ÇEVRECİ HABER
Ana SayfaTÜRKİYETEMİZLİK SEFERBERLİĞİ DEVAM EDİYOR

TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ DEVAM EDİYOR

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 11 ilçede başlattığı temizlik kampanyası devam ediyor. “İzmir’e toz kondurmuyoruz sloganı” ile her hafta başka bir ilçede yürütülen temizlik çalışmalar bu kez Karabağlar ilçesi sınırlarındaki üç mahallede gerçekleştirildi.

Çiçek gibi İzmir için kollarını sıvayan İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı temizlik seferberliği sürüyor. Karabağlar’da Bahriye Üçok, Ali Fuat Erdem ve Limontepe mahallelerindeki temizlik çalışmalarına İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in yanı sıra CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sabah erken saatlerde Bahriye Üçok Mahallesi’nde buluşan iki başkan ellerine faraş ve süpürge alarak çöp topladı, yerleri süpürdü. Muhtarların ve vatandaşların da katıldığı temizlik çalışmalarına İzmir Büyükşehir ve Karabağlar Belediyesi temizlik ekipleri de destek verdi. Çalışmalar Limontepe ve Ali Fuat Erdem Mahalleleri’nde  devam etti.


GÖZDEN KAÇIRMAYIN