Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'zexit_init' not found or invalid function name in /home/habercevreci/domains/cevrecihaber.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
YARALI HAYVANLARA BELEDİYEDEN ŞEFKAT ELİ - ÇEVRECİ HABER
Ana SayfaDİĞERYARALI HAYVANLARA BELEDİYEDEN ŞEFKAT ELİ

YARALI HAYVANLARA BELEDİYEDEN ŞEFKAT ELİ

Antalya Döşemealtı kırsalında yaralı halde bulunan tilki yavrusu ile iki adet balaban kuşu, Antalya Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’nde tedavisi yapıldıktan sonra doğaya salındı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi, Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ile yapılan protokol gereği doğal yaşam alanlarında yaralı halde bulunan yaban hayvanlarının tedavisini gerçekleştiriyor.

YAVRU TİLKİ İYİLEŞTİRİLDİ

Döşemealtı İlçesi’nde oturan bir vatandaşın çiftliğinde yaralı halde bulup Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’ne teslim ettiği yavru tilkinin tedavisi tamamlandı. Veterinerler tarafından iki hafta süresince bakımı ve tedavisi gerçekleşen yavru tilki Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü yetkilileri tarafından doğada uygun bir ortama salındı.

BALABAN KUŞLARI SALINDI

Yine Döşemealtı ilçesinde yaralı halde bulunan iki Balaban kuşu da Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’nde tedavi edildi. Eski sağlıklarına kavuşturulan Balaban kuşları da Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından yaşam alanlarına salındı.

GÖZDEN KAÇIRMAYIN