Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'zexit_init' not found or invalid function name in /home/habercevreci/domains/cevrecihaber.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
10 FARKLI BÖLGEYE HATIRA ORMANI - ÇEVRECİ HABER
Ana SayfaÇEVRE VE EKONOMİ10 FARKLI BÖLGEYE HATIRA ORMANI

10 FARKLI BÖLGEYE HATIRA ORMANI

Orman Genel Müdürlüğü, 11 Kasım 2019’da 81 ilde 11 milyon fidanın toprakla buluşturulacağını açıkladı.

Bu açıklamalardan sonra markalardan da önemli adımlar geliyor. ‘İyi Bir Gelecek, Doğadan Gelecek’ bakış açısıyla NDesign, Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği (ÇEKUD) ile bir işbirliğine girerek 10 farklı bölgede hatıra ormanı oluşturuyor. Konuyla ilgili açıklamada bulunan NDesign Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güleç, “ Her bir fidanın, umutlarımızla birlikte yeşerip büyümesini, yeni nesillere, tabiatın hediyesi olmasını dileriz” dedi.

Orman Genel Müdürlüğü, 11 Kasım 2019’da 81 ilde 11 milyon fidanın toprakla buluşturulacağını açıkladı. Bu açıklamalardan sonra markalardan da önemli adımlar geliyor. ‘İyi Bir Gelecek, Doğadan Gelecek’ bakış açısıyla NDesign, Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği (ÇEKUD) ile bir işbirliğine girerek 10 farklı bölgede hatıra ormanı oluşturuyor. Konuyla ilgili açıklamada bulunan NDesign Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güleç, “ Her bir fidanın, umutlarımızla birlikte yeşerip büyümesini, yeni nesillere, tabiatın hediyesi olmasını dileriz” dedi.

Kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle tüm iş süreçlerini yöneten NDesign, sürdürülebilir dünya için ‘İyi Bir Gelecek, Doğadan Gelecek’ mottosuyla Türkiye’nin 10 farklı bölgesinde hatıra ormanı oluşturmak için düğmeye bastı.

Bugünün ve geleceğin en büyük sorunu olan küresel ısınmaya karşı doğayı, insanı ve hayatı korumak için yola çıkan NDesign,’Sizin de Bir Dikili Ağacınız Olsun’’ mottosuyla, çalışanları, müşterileri, bayileri ve çözüm ortakları adına fidan bağışında bulunuyor. NDesign, bu proje ile gelecek kuşaklara güzel bir çevre, temiz bir hava, yeşil bir dünya ve yaşanılabilir bir hayat bırakmak istiyor.

NDesing, projeyi Çevre Kuruluşları Koruma Derneği (ÇEKUD) ile birlikte yürütecek. Konuya ilişkin açıklama yapan NDesing Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güleç, “Tüm NDesign müşterileri, çalışanları ve çözüm ortaklarının bu projeye destek vermelerini bekliyoruz. Biz sadece iyi ürünler geliştirmek ve üretmek için değil daha iyi bir dünya ve daha mutlu hayatlar için de çalışıyoruz. Hayatı zenginleştirmek, mutlu nesiller ve iyi bir gelecek için projeler üretiyor ve biz diyoruz ki, hep birlikte daha iyi bir gelecek bizlerin çabasıyla gelecek. NDesign’ın bu projesine destek verdiği için ÇEKUD’un çok kıymetli yöneticilerine ve başkanına bir kez daha teşekkür ediyorum. Hedefimiz ülke sınırlarımız içerisinde 10 değişik bölgede birer hatıra ormanı oluşturmak. İlk hatıra ormanımızı Çanakkale ilinden başlayarak gerçekleştiriyoruz. Orman Genel Müdürlüğümüzün, ihtiyaç önceliğine göre belirleyerek, diğer 9 ilde de, NDesign olarak, çalışmalarımıza devam edeceğiz. Her bir fidanın, umutlarımızla birlikte yeşerip büyümesini, yeni nesillere, tabiatın hediyesi olmasını dileriz” diye açıkladı. Güleç, amaçlarının projenin etki alanını genişleterek sürdürülebilir bir hale getirmek olduğunu söyledi.

GÖZDEN KAÇIRMAYIN