Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'zexit_init' not found or invalid function name in /home/habercevreci/domains/cevrecihaber.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
HARÇLIKLARINI SOKAK HAYVANLARINA BAĞIŞLADI - ÇEVRECİ HABER
Ana SayfaDİĞERHARÇLIKLARINI SOKAK HAYVANLARINA BAĞIŞLADI

HARÇLIKLARINI SOKAK HAYVANLARINA BAĞIŞLADI

Karabük Safranbolu’da, Güler Nur Ilıca adlı küçük kız, para biriktirdiği kumbarayı, sokak hayvanlarına harcanması için Belediye Başkanı Elif Köse’ye teslim etti. Güler Nur’un bu davranışı başkan Köse’yi duygulandırdı.

Karabük’e bağlı Safranbolu Belediyesi, pandemi sürecinde sokaktaki hayvanları mamasız bırakmamak için bir kampanya başlatmıştı. Kampanya kapsamında, Safranbolular sokak hayvanlarına para ve mama yardımı toplamış ve belediyeye teslim etmişti.

Bu desteklerin en anlamlılarından biri de dün yaşandı. Annesiyle birlikte belediyeye gelen Güler Nur Ilıca, sokak canlarına mama alınması için biriktirdiği parayı, tüm şehre örnek olabilmek için Başkan Elif Köse’ye teslim etti.

Böyle güzel bir amaca ortak etmek isteyen Güler Nur’dan çok etkilenen Başkan Köse, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada; “Zeynep ve Ravzanur kardeşlerden sonra beni etkileyen ve mutlu eden ikinci ziyaret. Böyle güzel düşüncelerle ziyaretime gelen miniklere destek olmak beni de çok mutlu ediyor ve gururlandırıyor.  Güler Nur’un annesi Aysun hanıma, ailesine, öğretmen ve çevresine böylesine güzel yürekli evlat yetiştirdikleri için  canı gönülden teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

GÖZDEN KAÇIRMAYIN