Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'zexit_init' not found or invalid function name in /home/habercevreci/domains/cevrecihaber.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
TOMMY HILFIGER ‘BİRLİKTE İLERİYE’ KAMPANYASI'NA DESTEK VERİYOR - ÇEVRECİ HABER
Ana SayfaÇEVRE VE EKONOMİTOMMY HILFIGER ‘BİRLİKTE İLERİYE’ KAMPANYASI'NA DESTEK VERİYOR

TOMMY HILFIGER ‘BİRLİKTE İLERİYE’ KAMPANYASI’NA DESTEK VERİYOR

TOMMY HILFIGER tasarımcılarıyla sanal 3D tasarım oturumlarında bir araya gelerek kendi dokunuşlarını kattığı özelleştirilmiş parçalar, World Wildlife Fund’ı desteklemek amacıyla açık artırmayla satılacak.

Tommy Hilfiger, markanın dostları tarafından yenilikçi 3D tasarım araçları kullanılarak dijital ortamda tasarlanan 24 tişörtün satılacağı bir açık artırmaya ev sahipliği yapacak. Tişörtlerin satışından elde edilecek tüm gelirler, World Wildlife Fund’ın su koruyuculuğu programına bağışlanacak. 

3D tasarım etkinliği, markanın hiçbir şeyi israf etmeyen ve herkesi kucaklayan daha iyi bir geleceği şekillendirmek için kolektif hareket etmenin gücünü açığa çıkarmak ve küresel kreatif topluluğa ilham vermek amacıyla başlattığı “Moving Forward Together” (Birlikte İleriye) girişimi kapsamında düzenleniyor. 23 Ekim 2020 günü catawiki.com sitesinde başlayacak açık artırma 10 gün devam edecek.

Moving Forward Together kampanyasına katılan F.A.M.E.S. elçilerinin tam listesi şöyle: Paolo Stella, Haifa Beseisso, Pietro Boselli, Kendall Harrison, Michaela DePrince, Alton Mason, Calle y Poche, James Turlington, Audrey Hilfiger, Neels Visser, Meida Damayanti, Halima, Hwasa, Kit Butler, Dilone, Soo Joo Park, Jasmine Sanders, Zhao Lei, Yoshi, Dadju, Ralph Souffrant, Axel Witsel, Leonello Borghi ve Geron McKinley.

Tommy Hilfiger, 2013 yılından bu yana giderek ciddileşen su kıtlığı sorununu ele almaya deve ediyor. Tommy Hilfiger’ın World Wildlife Fund ile ortaklaşa hazırladığı uzun vadeli strateji, üretim tesislerinde daha sürdürülebilir su uygulamaları geliştirilmesine ve diğer işletmeler, hükümetler, sivil toplum kuruluşları ve su havzalarını paylaşan topluluklar arasında kolektif çalışmaların desteklenmesine odaklanıyor. Tommy Hilfiger ve World Wildlife Fund’ın su koruyuculuğu programları halen şu bölgelerde yürütülüyor: Çin’de Taihu Irmağı, Vietnam’da Mekong Irmağı havzası ve Türkiye’de Büyük Menderes nehri havzası.

Markanın dostları ve takipçileri, #TommyHilfiger ve#TommyJeans etiketleri ile @TommyHilfiger ve @TommyJeans hesaplarını alıntılayarak sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor.

GÖZDEN KAÇIRMAYIN