Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'zexit_init' not found or invalid function name in /home/habercevreci/domains/cevrecihaber.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
KURTLARDAN KAÇARKEN SU KUYUSUNA DÜŞTÜ - ÇEVRECİ HABER
Ana SayfaDİĞERKURTLARDAN KAÇARKEN SU KUYUSUNA DÜŞTÜ

KURTLARDAN KAÇARKEN SU KUYUSUNA DÜŞTÜ

Çorum’da kurt saldırısından kaçan bir köpeğin su kuyusuna düştüğü ihbarı üzerine hemen harekete geçen belediye ekipleri, buz gibi suyun içine düşen köpeği kurtararak tedavi altına aldı.

Olay, merkeze bağlı Çeşmeören Köyü yakınlarında meydana geldi. Bir köpeğin su kuyusuna düştüğü ihbarı üzerine hemen harekete geçen ekipler, uzun bir uğraş sonucu köpeği kuyudan çıkardı.

Kurtlardan kaçarken kuyuya düştüğü öğrenilen köpeği kurtararak tedavi altına aldıklarını söyleyen belediye yetkilileri, “Köpeği yaralı, bitkin ve yorgun halde kurtardıklarını ve hemen tedavisine başladık. Yaralı bir canı kurtarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm sokak ve yaban hayvanları bizlere emanet. Hayvan haklarıyla ilgili derneklerimizle birlikte örnek çalışmalar yürütüyoruz. Sokak hayvanlarını yemliyor, aşılıyor ve bakımlarını yapıyoruz. Sokak hayvanlarımız için de aşkla çalışıyoruz” dedi.

Yetkililer, vatandaşlardan yardıma ve tedaviye muhtaç bir hayvan gördüklerinde 0 (364) 221 63 67 numaralı telefondan Çorum Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğünü aramalarını istedi.

GÖZDEN KAÇIRMAYIN