Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'zexit_init' not found or invalid function name in /home/habercevreci/domains/cevrecihaber.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
KOÇTAŞ’TAN KEDİ VE KÖPEK MAMALARINDA İNDİRİM KAMPANYASI - ÇEVRECİ HABER
Ana SayfaÇEVRE VE EKONOMİKOÇTAŞ’TAN KEDİ VE KÖPEK MAMALARINDA İNDİRİM KAMPANYASI

KOÇTAŞ’TAN KEDİ VE KÖPEK MAMALARINDA İNDİRİM KAMPANYASI

Koçtaş, havaların iyice soğuduğu bu günlerde tüm 15 kg kedi ve köpek mamalarında %20 indirim kampanyası başlatıyor. Evcil hayvanlarının ve sokaktaki dostlarının ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler 25-26-27 Ocak tarihlerinde Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasını ziyaret edebilir.

Koçtaş, havaların soğuması ile birlikte ihtiyaçları daha önemli bir hale gelen evcil hayvanlar ve sokaktaki dostlarımız için indirim kampanyası başlatıyor. Koçtaş’ta, 25-26-27 Ocak tarihlerinde tüm 15 kg kedi ve köpek mamalarına  %20 indirimlerle ulaşılabilir. 

Evlerinde küçük dostlarına bakanlar ya da kapılarının önüne bir kap mama bırakmak isteyenler %20 kampanyasından faydalanmak için Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasını ziyaret edebilir.

GÖZDEN KAÇIRMAYIN