Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'zexit_init' not found or invalid function name in /home/habercevreci/domains/cevrecihaber.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
BU YARATIKLARI HEMEN BULUN - ÇEVRECİ HABER
Ana SayfaDİĞERBU YARATIKLARI HEMEN BULUN

BU YARATIKLARI HEMEN BULUN

Konya’nın Sarayönü ilçesinden insanın kanını donduran bir olay yaşandı. Bir araçla kovaladıkları köpeği önce ezen sonra silahla vuran iki yaratık, sonra zavallı hayvanı sürükleyerek çöpe attı.

Bir marketin güvenlik kamerasına ait olduğu belirtilen görüntüde, sadece hayvanseverlerin değil, kendini insan olarak niteleyen herkesin büyük tepkisine yol açacak anlar var. 19 Şubat Cuma günü saat 02.00 sıralarında kayıt altına alınan görüntülerde, bir köpeğin vahşice katledildiği görülüyor.

Görüntülerde, kadraja ilk olarak hızla koşan köpek giriyor. Ardından da bir otomobil… Otomobilin sol arka camının açık olduğu ve bir yaratığın elinde bir şeyle dışarıya sarktığı görülüyor. Otomobil, bir süre köşeye sıkışan köpeğin yanına duruyor. Sonrasında da köpeğin yaralı halde geldiği yöne doğru kaçmaya çalışırken yol ortasına yığıldığı ve can verdiği görüntülerde yer alıyor.

Köpek katili canlılar olaydan sonra zavallı köpeğin ölüsünü sürükleyerek götürüp çöpe atıyor. Yaratıklar ardından araçlarına binerek uzaklaşıyor. Sarayönü halkı, ilçede son bir haftada onlarca sokak hayvanının bu şekilde katledildiğini belirterek yetkililerden önlem almalarını istedi.

TANER ÖZAY- UNİ HABER AJANSI (UHA) KONYA

GÖZDEN KAÇIRMAYIN