Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'zexit_init' not found or invalid function name in /home/habercevreci/domains/cevrecihaber.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
PİERRE FABRE’DEN DOĞAYA ANLAMLI DESTEK - ÇEVRECİ HABER
Ana SayfaDİĞERPİERRE FABRE’DEN DOĞAYA ANLAMLI DESTEK

PİERRE FABRE’DEN DOĞAYA ANLAMLI DESTEK

Bugüne kadar ‘Yeşile Saygı’ değerini yansıtan sosyal sorumluluk projeleriyle doğanın korunmasına katkıda bulunan Pierre Fabre Türkiye, bu kez Büyükada’da sahil temizliği için harekete geçti.

Pierre Fabre Türkiye, grubun Yeşile Saygı değerini yaşatan sosyal sorumluluk projeleriyle doğanın korunmasına katkıda bulunuyor. ‘Yeşile Saygı’ ilkesiyle yola çıkan Pierre Fabre Türkiye, bu kapsamda bir çok projeye de imza attı.

Grubun son projesi ise Büyükada’da gerçekleşti. Pierre Fabre Türkiye çalışanları, Adalar Belediyesi’nin de desteğiyle, Büyükada’da sahil temizledi. ‘Yeşile Saygı’ misyonu kapsamında gerçekleştirilen etkinliğe, gönüllü olarak 45 Pierre Fabre çalışanı katıldı. Adalar Belediyesi tarafından da desteklenen proje kapsamında, Büyükada sahili, yeni ve temiz görüntüsüne kavuşturuldu. 

Pierre Fabre Türkiye, daha önce de doğanın korunmasına katkı sağlamak amacıyla bir çok projeye imza atmıştı. Biyoçeşitlilik ve sürdürülebilirliğe büyük katkıda bulunan grup, Ege Orman Vakfı işbirliği ile İzmir’de 500 ağaçlık bir Pierre Fabre korusu oluşturmak için çalışmaları devam ediyor. Yine doğanın korunmasına katkı sağlamak amacıyla, Pierre Fabre Türkiye, yakın zamanda Bir Kitap = Bir Hayat isimli projeyi hayata geçirdi.

Yok olan ormanların doğaya zararları ile ilgili farkındalığı artırmak ve doğadan alınanı doğaya geri vermek amacıyla başlatılan bu projeyle, atık kağıtların tekrar doğaya geri kazandırılmasını sağlandı. Pierre Fabre Türkiye, şirket içinde her ay bu şekilde; oyuncak toplama, elektronik atıkların geri kazanımı, giysi toplama ve derneklere ulaştırma gibi farklı geri kazanımları sağlayacak yeni bir geri dönüşüm projesi yürüterek, daha yaşanılır bir dünya için doğayı korumayı amaçlıyor.

GÖZDEN KAÇIRMAYIN