Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'zexit_init' not found or invalid function name in /home/habercevreci/domains/cevrecihaber.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
LIFE BY FAKİR'DEN ÇEVRE DOSTU ÜRÜNLER - ÇEVRECİ HABER
Ana SayfaÇEVRE VE EKONOMİLIFE BY FAKİR'DEN ÇEVRE DOSTU ÜRÜNLER

LIFE BY FAKİR’DEN ÇEVRE DOSTU ÜRÜNLER

Ekolojik ve vegan temizlik ürünleri ailesi Life by Fakir, konsantre ürünleriyle kuraklığa karşı mücadeleye katkı sağlıyor.

Günümüzün ve geleceğin en büyük sorunlarından olan kuraklığa karşı alınacak basit önlemlerle, gelecek nesillere, daha yaşanılabilir bir doğal çevre bırakmak mümkün. Suyun doğru ve gerektiği kadar kullanımı ile tüketim alışkanlıklarındaki tercihler kuraklığa karşı mücadelede büyük önem taşıyor.

Saruhan Kimya, ekolojik ve vegan temizlik ürünleri ailesi Life by Fakir ile doğanın sürdürülebilirliğine katkı sağlıyor.

Kuraklığa karşı bugünden önlem alınmadığı takdirde, gelecekte baş edilmesi daha da güç bir sorun haline geleceğinin altını çizen Saruhan Kimya ve Temizlik Ürünleri Pazarlama Müdürü Zeynep Mercan, “İklim değişiklikleri ve doğal kaynakların azalması tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de derinden etkiliyor. Son yıllarda yağış oranlarındaki azlık, tarımdaki bilinçsiz sulama yöntemleri ve suyun hiç bitmeyecekmiş gibi kullanılması, bugün kuraklık sorununu daha da belirgin hale getiriyor.   

Sanayi kuruluşlarının bu konuyu ciddi olarak gündemlerine alması ve sosyal sorumluluk projeleri ile bunu desteklemesinin yanı sıra, bireylerin su tüketimi konusunda bilinçlendirilmesi alınacak tedbirlerin başında geliyor.

Saruhan Kimya olarak, çevre ve insan dostu Life by Fakir ürünlerimizi bu sorumluluk bilinciyle tüketiciye sunuyoruz. Bitkisel bazlı aktif madde içeren ürünlerimiz, doğa da kolay çözünme özelliğiyle dikkat çekiyor. Ayrıca ürün ambalajlarında da sürekli geliştirmeyle bu konuya hassasiyet göstermeye çalışıyoruz.

Konsantre ürünlerimizin üretiminde, konsantre olmayan ürünlere oranla ortalama yüzde 75 daha az su kullanarak, yüksek oranda su tasarrufu sağlıyoruz.

Life by Fakir ürünlerimizin tümü vegan ve ecomark sertifikasına sahip. Serinin hiçbir ürünü insan sağlığına olumsuz etkileri olan GDO, SLS, klor, paraben, boya gibi kimyasallar içermiyor.

Ar-Ge ekibimiz ile doğa ve insanlar için daha iyisini nasıl yapabiliriz düşüncesiyle titizlikle çalışıyoruz. Bu felsefe ile üretmeye ve ürünlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam edeceğiz.” dedi.

Doğa ve insan dostu Life By Fakir ürün serisinde; sıvı-toz çamaşır deterjanları, konsantre yumuşatıcılar ve ekolojik bulaşık makinesi tableti bulunuyor.

GÖZDEN KAÇIRMAYIN