Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'zexit_init' not found or invalid function name in /home/habercevreci/domains/cevrecihaber.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
DEFACTO'DAN ÇEVRECİ KOLEKSİYON - ÇEVRECİ HABER
Ana SayfaÇEVRE VE EKONOMİDEFACTO'DAN ÇEVRECİ KOLEKSİYON

DEFACTO’DAN ÇEVRECİ KOLEKSİYON

Yeni teması “Doğa Kalp Ben”in ikinci reklam filmiyle sonbaharı karşılayan DeFacto, organik kumaşlardan üretilmiş geri dönüştürülebilir özellikli koleksiyonuyla çevreci bir gardırobun kapılarını aralıyor.

DeFacto’nun sürdürülebilirlik ve çevre duyarlılığına yönelik farkındalık yaratmayı amaçlayan ve çevre dostu ürün koleksiyonlarıyla desteklediği yeni kampanyası “Doğa Kalp Ben” başladı. Firma, kampanyayı güzel bir reklam filmiyle görücüye çıkardı.

Reklam filminde şehre dönüşü renkli kılacak çok özel parçalar ön plana çıkarken, DeFacto’nun bu sezon önce çıkardığı organik ve geri dönüşümlü ürünlerine vurgu yapılıyor. Filmde, şehre dönen bireylerin aynı zamanda doğaya dönüşü ve geçirdikleri başkalaşım aktarılıyor.

Doğa dostu koleksiyonun reklam filminde azalan dünya kaynakları, eriyen buzullar, orman yangınları ve çevre kirliliğini anlatan görüntülerle farkındalık oluşturan DeFacto, kullanıcıyı daha sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor.

GÖZDEN KAÇIRMAYIN