Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'zexit_init' not found or invalid function name in /home/habercevreci/domains/cevrecihaber.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
HARIBO’DAN ORMAN YANGININDA ZARAR GÖREN ARICILARA DESTEK - ÇEVRECİ HABER
Ana SayfaÇEVRE VE EKONOMİHARIBO’DAN ORMAN YANGININDA ZARAR GÖREN ARICILARA DESTEK

HARIBO’DAN ORMAN YANGININDA ZARAR GÖREN ARICILARA DESTEK

Yumuşak şeker markası HARIBO; ülkemizde geçtiğimiz aylarda art arda meydana gelen, bölge halkını derinden etkileyen ve doğal yaşamı tehdit eden orman yangınlarının yaralarını sarmak üzere Ahbap Derneği öncülüğünde başlatılan yardım kampanyasına dahil oldu. HARIBO, Manavgat bölgesindeki arıcılık faaliyetlerinin yeniden başlamasına ve bu faaliyetlerin sürdürülebilir olmasına katkı sağlamak amacıyla bağışta bulundu.

Türkiye’nin yumuşak şeker markası olan HARIBO, temmuz ayında Antalya’nın Manavgat ilçesinde meydana gelen orman yangınlarında zarar gören arıcılara destek oldu.

Toplumda dayanışma bilincinin güçlendirilmesi adına çalışan, ihtiyaç sahibi kişilere ayni ve nakdi olmak üzere her türlü yardımda bulunmayı kendine görev edinen Ahbap Derneği öncülüğünde başlatılan yardım kampanyasına nakdi bağışta bulundu.

Ahbap Derneği çatısı altında gerçekleştirilen yardım kampanyasına yapılan bağışla ilgili açıklamada bulunan HARIBO Türkiye: ‘’Orman yangınlarının başladığı ilk günden beri konunun takipçisiyiz. Ülkemizi kısa sürede etkisi altına alan ve büyük bir tahribat bırakan yangın felaketlerinin ardından bölgedeki yaraların sarılmasında bir rolümüz olsun istedik. Ahbap Derneği’ne bağışta bulunarak bölgedeki arıcılık faaliyetlerinin devam etmesi için destek olduk. Böyle bir felaketin bir daha yaşanmamasını umut ediyor, çalışmaları için Ahbap Derneği’ne teşekkür ediyoruz” dedi.

GÖZDEN KAÇIRMAYIN