Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'zexit_init' not found or invalid function name in /home/habercevreci/domains/cevrecihaber.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
KİĞILI DOĞAYA SAYGI İÇİN YÜRÜDÜ - ÇEVRECİ HABER
Ana SayfaDİĞERKİĞILI DOĞAYA SAYGI İÇİN YÜRÜDÜ

KİĞILI DOĞAYA SAYGI İÇİN YÜRÜDÜ

Kiğılı, fiziksel aktiviteyi gündelik hayata entegre etmek amacıyla her yıl 3-4 Ekim’de tüm dünyada kutlanan, Dünya Yürüyüş Günü’nü ‘Bize Yakışan Doğaya Saygı’ mottosuyla organize etti. Çevreye duyarlı üretim anlayışıyla üretim süreçlerini yeniden ele alan, geri dönüşümü üretime kazandıran Kiğılı, Dünya Yürüyüş Günü’nde de doğayı odağına aldı ve doğa için yürüyerek atılan çöpleri topladı.

Erkek hazır giyim sektörünün lider markası Kiğılı, kurum içi ve hazır giyim sektöründe çevre ve doğaya karşı toplumsal farkındalığın artırılması adına çalışmalarını sürdürüyor. Doğaya saygı için harekete geçen şirket, şirket yöneticileri ve çalışanlarıyla birlikte ‘Bize Yakışan Doğaya Saygı’ mottosuylaPolonezköy yürüyüş parkurunda yürüyüş yaptı.

Şirket çalışanları çevreye atılan çöpleri topladı

Çevre duyarlılığında sadece üretimle yetinmeyen, çalışanlarında da bu bilinci oluşturmak için adımlar atan şirket doğaya kulak vererek, doğa için harekete geçti. Çalışanların mutluluğu, doğayı koruma ve çevre bilinci aşılama amacında; doğaya saygı konseptinde geçen yürüyüşte, şirket çalışanları çevreye atılan çöpleri topladı. Dünya Yürüyüş Günü etkinliği sırasında çekilen video ve fotoğrafları #bizeyakışandoğayasaygı hashtagiyle sosyal medya hesaplarından da paylaşan Kiğılı, ekip kahvaltısıyla günü tamamladı.

Üretimden satışa, depolama ve tedariğe kadar tüm süreçlerini sürdürülebilirlik anlayışıyla yöneten ve bunu ISO 14001 ile belgelendiren Kiğılı, çevre bilinci oluşturmak ve toplumsal farkındalığı artırmaya yönelik çalışmalarına devam edecek. 

GÖZDEN KAÇIRMAYIN