Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'zexit_init' not found or invalid function name in /home/habercevreci/domains/cevrecihaber.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
EUROMASTER ÜÇ İLDE ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARINI DEVREYE ALDI! - ÇEVRECİ HABER
Ana SayfaÇEVRE VE EKONOMİEUROMASTER ÜÇ İLDE ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARINI DEVREYE ALDI!

EUROMASTER ÜÇ İLDE ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARINI DEVREYE ALDI!

Michelin Grubu çatısı altında hem lastik hem araç bakım hizmeti sunan Euromaster, dünyada olduğu gibi ülkemizde de sayıları hızlıca artan elektrikli araçlara yönelik faaliyet alanını genişletiyor. Tamamen elektrikli araçlar için şarj istasyonu ağı temellerini atan Euromaster, İstanbul’da iki, Ankara ve Adana’da birer adet şarj istasyonunu devreye aldı.

İstasyonlarında tüm elektrikli araç marka ve modellerine uyumlu şarj hizmetini sunan Euromaster, istasyon sayısını öncelikli olarak İstanbul, Ankara ve İzmir güzergahları üzerinde artırmayı hedefliyor. Euromaster, şarj desteğini ise bu alanda öncü firma olan ve saatte 22 KW kapasiteli cihazlara sahip Voltrun’dan alıyor.

Konuyu değerlendiren Euromaster Türkiye Genel Müdürü Jean Marc Penalba, “Euromaster olarak elektrikli araçlar konusunda etkin çözüm ve hizmet sunan şirketler arasında yer almayı planlıyoruz. 2030 yılının Avrupa’sında kullanılan araçlarda hakim yakıtın elektrik olacağı öngörüsüyle çalışmalarımızı hızlandırdık. Bu kapsamda elektrikli araç şarj istasyon ağımızın temellerini İstanbul, Ankara ve Adana’da atmış bulunuyoruz. Ayrıca elektrikli ve hibrit araçlara sahip olan araç kiralama şirketleri ve filosu olan tüm şirketler için de bugünden hazırız. Bu araçlar için gereken bakım ve onarımları Euromaster servis noktalarımızda eksiksizce sunuyoruz ve bayi personellerimize bu alanda verdiğimiz eğitimlerle de hizmetlerimizi güçlendiriyoruz” dedi.

GÖZDEN KAÇIRMAYIN