Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'zexit_init' not found or invalid function name in /home/habercevreci/domains/cevrecihaber.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
ON BİN FİDANLA DOĞAYA NEFES OLACAKLAR - ÇEVRECİ HABER
Ana SayfaDİĞERON BİN FİDANLA DOĞAYA NEFES OLACAKLAR

ON BİN FİDANLA DOĞAYA NEFES OLACAKLAR

Profilo, daha sürdürülebilir bir dünya için Gaziantep’te Orman Genel Müdürlüğü iş birliği ile on bin fidan dikimi gerçekleştirerek “Profilo Hatıra Ormanı” oluşturdu. 

Gaziantep Doğanca mevkii ağaçlandırma sahasında gerçekleşen ‘’Profilo Hatıra Ormanı’’ fidan dikimi etkinliğine Bsh Türkiye Pazarlama Direktörü Burak Destici, Profilo Türkiye Satış Direktörü Mustafa Işkıncı, Profilo Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Zeynep Cebeci, BSH Türkiye Ticari Pazarlama Müdürü Noyan Ekim ve Profilo Güney Anadolu Bölge Müdürü Ali Sayıcı’nın yanı sıra Profilo Gaziantep bayileri ve aileleri katıldı.

Fidan dikimi öncesinde Profilo Gaziantep bayileri, etkinlik için özel hazırlanan panayır alanında aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirdiler. 

Hatıra Orman’ın ilk fidanları Bsh ve Profilo Dayanıklı Ev Aletleri yöneticileri, Gaziantep Orman Genel Müdürlüğü yetkilileri, Profilo Gaziantep bayileri ve ailelerinin katılımıyla düzenlenen dikim töreninde toprakla buluştu. Etkinlik kapsamında yaklaşık 10 hektarlık alanda 10 bin fidan dikimi yapıldı.

Firma, hatıra ormanı kapsamında sürdürülebilir yeşil bir dünya için doğa ve çevrenin korunmasına katkı sağlamayı hedefliyor.  Profilo yetkilileri, ilerleyen dönemlerde hatıra ormanlarını daha da büyütecek adımlar atmaya devam edeceklerini belirtti.

default

GÖZDEN KAÇIRMAYIN