Ana SayfaÇEVRE VE EKONOMİATRAX FUARI'NDA ÇEVRE ÖN PLANA ÇIKACAK

ATRAX FUARI’NDA ÇEVRE ÖN PLANA ÇIKACAK

Tureks Uluslararası Fuarcılık iş birliğinde düzenlenecek her sene sektörde en yeni trendlerin belirlendiği Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Fuarı ATRAX ,12-14 Ocak 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde 10. kez kapılarını açacak.

Eğlencenin doya doya yaşanacağı fuarda bir o kadar da eğitici ve bilinçlendirici oyun alanları yer alacak. Ömrünü tamamlamış eşyaların tekrar geri dönüşüme kazandırılarak hayata geçirildiği ve çevresel konularda farkındalık oluşturmak hedefiyle kurulan geri dönüşüm atık atölyeleri Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Fuarı’nda büyük merak uyandıracak.

SEKTÖRÜN ÖNCÜLERİ EĞLENCEYİ KONUŞACAK

Kent planlamasından kamusal alan tasarımına ve eğlence tesislerine kadar büyük projelerin tüm boyutlarına odaklanılacak fuarda, sektörün öncülerinden Rekreasyon Çalışmaları ve Araştırmaları Derneği ( REKÇAD), Eğlence, Park, Rekreasyon Derneği (TEPEA) ve Macera ve Oyun Parkları Derneği (İPAR) tarafından eğitici ve bilgilendirici paneller düzenlenecek.

SANAL GERÇEKLİKLE KEYİFLİ BİR YOLCULUK

Formula severler için özel olarak tasarlanan en başarılı ve yükselen yıldız ödüllerine sahip 360 VR, yarış severlerin yarışabilmesi için fuarda yerini alacak. Ziyaretçilerine VR gözlüklerini taktıktan sonra 360 derece gerçek görüntülerden oluşan VR içerikle senkronize çalışan hareket sistemi gerçek bir helikopter turu yaşatacak.

OYUN DEĞİŞTİREN TEKNOLOJİLER BU FUARDA

Türkiye’de Avrupa standartlarına uygun üretim yapan ve Avrupa ülkelerine ihracat gerçekleştiren tek iç mekan oyun parkı, son teknolojiyle donatılmış her oyuncu için zar atma butonuna sahip otomatik okey masası, dokusunu doğadan alan beton yapay kaya sistemleri, su jetleri ile vücudun farklı bölgelerine masaj yapabilen havuz sistemleri fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

GÖZDEN KAÇIRMAYIN