Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'zexit_init' not found or invalid function name in /home/habercevreci/domains/cevrecihaber.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
TÜRKİYE'NİN İLK FLAMİNGO FESTİVALİ - ÇEVRECİ HABER
Ana SayfaDİĞERTÜRKİYE'NİN İLK FLAMİNGO FESTİVALİ

TÜRKİYE’NİN İLK FLAMİNGO FESTİVALİ

Ülkemizin ilk Flamingo Festivali Doğa Derneği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 15-17 Eylül 2023’te İzmir’de gerçekleşiyor.

Festival, 20. Türkiye Kuş Konferansı ile başlayıp, Mavişehir Balıkçı Barınağı’nda ve Gediz Deltası’nda çeşitli etkinliklerle devam edecek. Kurum ve kişilerin gönüllü emeği ile organize edilen ve katılım ücreti talep edilmeyen festivalde, katılımcılar için mümkün olan en rahat imkanların temin edilmesi için çalışmalar devam ediyor

Yine bu kapsamda, Türkiye Kuş Konferansı, 6 Şubat 2023 Depremi’nde hayatını kaybeden Doğa Derneği üyesi Önder Cırık’ın anısına gerçekleşiyor.

Festivalin ilk iki günündeki etkinlikler, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait İzmir Tarımı Geliştirme Merkezi- İZTAM’da yapılacak. Festivalde çadırla konaklamak isteyenler, Sasalı Kent Ormanı’nda kamp yapabilecek.

GÖZDEN KAÇIRMAYIN