ÇEVRECİ HABER

Türkiye'nin en çevreci gazetesi

MAVİ BAYRAKLI PLAJLAR, BU YAZIN GÖZDESİ OLACAK

2 min read

default

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 22 Mavi Bayraklı Plajının her birini yaz sezonuna en iyi şekilde hazırlıyor. Bölge halkı ve turistlerin konforlu bir tatil geçirmesi için temizlik ve kurulum çalışmalarını sürdüren Büyükşehir’in plajları yazın gözdesi olacak.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Balıkesir’in eşsiz güzellikteki sahillerini yaz sezonu için hazır hale getirme çalışmalarına devam ediyor. Kendi sorumluluğunda bulunan 22 Mavi Bayraklı Plajı’nda gerçekleştirdiği kum eleme, yabani ot ve çevre temizliğinin yanı sıra; iskele, soyunma kabini, duş üniteleri ve tuvalet kurulumlarına hızla devam eden Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yaptığı çalışmalarla bölge halkı ve turistlerin takdirini topluyor.

Türkiye’nin en güzel sahillerini bünyesinde bulunduran Balıkesir’de turizmin gelişmesine de katkı sunan hizmetleri hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, bölge potansiyelini artıracak çalışmalarına düzenli olarak sezon boyunca devam edecek.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Mavi Bayraklı Plajları şu şekilde;

Ayvalık; Sarımsaklı 3 Halk Plajı, Oteller Önü Sarımsaklı Halk Plajı, Siteler Plajı, Uzungöl Plajı ve Oteller Önü Sarımsaklı 2 Halk Plajı. Gömeç; Gömeç Dalış Köyü Plajı. Burhaniye; Marina Plajı, Yalı Plajı ve Ören Mahallesi Halk Plajı. Edremit; Akçay Sarıkız Halk Plajı, Melek Hanım Sitesi Plajı, İğdeli Plajı, Vali Konağı Plajı, Antandros Halk Plajı, Altınkum Halk Plajı ve Özdemir Sitesi Önü Plajı. Erdek; Moda Plajı, Bakraç Plajı, Dalyan Plajı ve Ocaklar Halk Plajı. Marmara; Abruz Plajı ve Avşa Halk Plajı.

default

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir