ÇEVRECİ HABER

Türkiye'nin en çevreci gazetesi

DEDEMAN ŞİMDİ DE TURİZMİNİN GÖZDESİ BODRUM’DA

2 min read

Dedeman Hotels & Resorts International, yeni marka stratejisi kapsamında, geleneksel misafirperverlik anlayışını tarihi ve doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği lokasyonlarından biri olan Bodrum’la buluşturuyor.

Rammos Hotel yatırımcıları Kumova ve Mandalinci aileleri iş birliği ile Dedeman kalite ve tecrübesini Bodrum’a taşıyan zincir, gerçekleştirdiği lansman töreni ile Bodrum’da misafirlerini ağırlamaya başladı.

2 yıldır Kumova ve Mandalinci aileleri tarafından başarıyla işletilen Rammos Hotel Bodrum, yapılan franchise anlaşması sonrasında 5 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleştirilen lansman töreni ile misafirlerini ‘Rammos Managed by Dedeman Bodrum’ olarak Dedeman yönetim güvencesi ile ağırlamaya başladı. Bodrum Turgutreis’te yer alan ‘Rammos Managed by Dedeman’ lokasyonu, konforlu odaları, huzur veren peyzajının yanı sıra; modern ve bohem tarzda dizayn edilmiş keyifli plajı ile de misafirlerine çok özel bir tatil imkânı sağlayacak.

Yeni yaz sezonunu yepyeni ismi ve yeni fırsatlarıyla karşılayan Rammos Managed by Dedeman Bodrum’un açılış törenine Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Demiray, Başkan Vekili Murat Özmestçi, Rammos Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Mandalinci, Rammos Turizm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kumova ve davetliler katıldı.

Rammos Hotel’in Şıklığı ve Konforu, Dedeman Güvence ve Kalitesiyle Buluşuyor

Bodrum’un Turgutreis ilçesinde yer alan, 6 süit, 8 aile odası ve 106 deluxe oda olmak üzere 120 odası bulunan Rammos Managed by Dedeman Bodrum; Rammos Hotel’in şıklığı ve konforunu Dedeman’ın eşsiz misafirperverlik anlayışı ve kalitesiyle birleştirerek, hem bölgedeki konaklama ihtiyacını karşılayacak hem de 12 ay aralıksız istihdam sağlayacak.

Rammos Managed by Dedeman Bodrum, bünyesinde bulunan iki alakart restoranından biri olan Rios A la Carte Restaurant ile dünya mutfağından seçme lezzetler sunarken, Marea Fish Restaurant’ın sahile sıfır konumu, enfes gün batımı, deniz ürünleri ağırlıklı mutfağı ve Ege mezeleriyle misafirlerine adeta bir lezzet şöleni yaşatacak.

Spor ve dinlendirici aktiviteleri ön planda tutan misafirlerini de unutmayan Rammos Managed by Dedeman Bodrum; Fitness merkezi, cilt bakımı odasını da kapsayan 3 masaj odası, sauna ve Türk hamamı gibi aktivite olanaklarını bir arada sunacak.

Loyal Club Farkı ile Bodrum’da Dedeman Deneyimi

Turgutreis merkeze 3, Bodrum şehir merkezine 19 ve Bodrum havalimanına 53 kilometre mesafede yer alan Rammos Managed by Dedeman Bodrum; Güvenli Turizm, Mavi Bayrak, 3 Yaprak Sürdürülebilirlik ve Sıfır Atık sertifikalarına sahip olmasıyla da dikkat çekiyor.

 

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir