ÇEVRECİ HABER

Türkiye'nin en çevreci gazetesi

MİNİK ELLER MAZI SAHİLİNİ TEMİZLEDİ

1 min read

Muğla’nın Bodrum ilçesi Mazı Mahallesi’nde, Yukarımazı İlkokulu ile Özcan Duran Karagöl Ortaokulu öğrencileri, temizlik etkinliği gerçekleştirdi.

Bodrum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Mazı Muhtarlığı iş birliği ile Mazı Mahallesi Taşlıyalı ve Hurma sahilinde temizlik etkinliği gerçekleşti. 4 Haziran Salı günü gerçekleşen etkinlikte Yukarımazı İlkokulu ile Özcan Duran Karagöl Ortaokulu öğrencileri Temizlik İşleri Müdürlüğü koordinesinde sahili temizleyerek çevre temizliğine katkıda bulundu.

Çocuklara ve vatandaşlara çevre temizliği ve doğanın korunması ile ilgili farkındalık kazandırmayı amaçlayan etkinliğe, Mazı Mahalle Muhtarı Müjdat Yakar ve Bodrum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Serkan Kanik de katıldı.

Temizlik İşleri Müdürlüğü, muhtarlık ve okullarla beraber Mazı bölgesi sahil kısmında temizlik yaptıklarını belirten Temizlik İşleri Müdürü Serkan Kanik, “Bu farkındalık için muhtarımıza, bu birlikteliği sağladığı için öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Hep birlikte temizledik hep birlikte temiz tutmaya çalışacağız.” şeklinde konuştu.

#MinikEller #MazıSahiliniTemizledi #ÇevreTemizliği #BodrumBelediyesi #TemizlikEtkinliği #MazıMahallesi #Yukarımazıİlkokulu #ÖzcanDuranKaragölOrtaokulu #ÇevreFarkındalığı #MazıMuhtarlığı #DoğaKoruma #Temizlikİşleri

 

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir